Wynajem drukarek termosublimacyjnych Kraków

Ofertę wynajmów sprzętu multimedialnego dopełnia możliwość wypożyczenia drukarki termosublimacyjnej, która doskonale sprawdzi się w momencie rejestracji uczestników konferencji lub szkolenia.

Drukarka termosublimacyjna serii S.

Ma niewielkie wymiary i jest funkcjonalna. W drukarce zastosowano nowy procesor obrazowy gwarantujący jeszcze lepsze odwzorowanie szczegółów i żywą kolorystykę. Pracą drukarki można zarządzać poprzez komputer lub za pośrednictwem pilota. Pilot przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy drukujemy bezpośrednio z karty pamięci lub przenośnej pamięci USB. Drukarka została również wyposażona w narzędzia edycyjne, które umożliwiają poprawę jakości drukowania. Oprócz możliwości wydruku typowych zdjęć identyfikacyjnych (dowód, paszport, legitymacja itp.) w ustawieniach możemy zdecydować się na wydruk w sepii lub dodać do naszych zdjęć ramkę (zdjęcie 10×15) .

Korzystanie z tych wszystkich możliwości jest intuicyjne. Obsługę drukarki dodatkowo ułatwia polskie menu.

Zastosowanie:

  • wydruki bezpośrednio lub za pośrednictwem komputera zdjęć identyfikacyjnych (tzn. do dowodów osobistych, paszportów i dyplomów) w urzędowo obowiązujących formatach
  • szybkie wydruki zdjęć w formacie 10×15 (laboratoria fotograficzne, firmy ubezpieczeniowe, firmy spedycyjno-transportowe, biura handlu nieruchomościami, biura projektowe i oczywiście do użytku domowego)
  • wydruki INDEX PRINT w laboratoriach fotograficznych
Potrzebujesz pomocy? Zapewnimy techniczną obsługę każdego eventu

Mamy doświadczenie i sprawdzoną w boju ekipę fachowców którzy podejmą się montażu, demontażu, oświetlenia, udekorowania i pełnej obsługi technicznej każdego eventu i targów. Sprawdź nas!

No Comments
Post a Comment